Wyszukiwarka
Subskrypcja

Patności PayU – jak w Allegro.

8.5 zł - list polecony priorytetowy - przy przedpłacie /przelew, płatności elektroniczne Przelewy24/.

14 zł - Poczta Polska - Paczka 48h

16 zł - Poczta Polska - Paczka 48h  - przy wybraniu opcji zapłaty za pobraniem.

15 zł - Przesyłka Kurierska INPOST

18 zł - Przesyłka Kurierska INPOST - przy wybraniu opcji zapłaty za pobraniem.

30 zł - Przesyłka Kurierska INPOST - paczki niestandardowe - przy wybraniu opcji zapłaty za pobraniem.

60 zł - Poczta Polska - wysyłka do UE

Alarm lokalizator GPS monitoring bateria do 5 lat działania

Cena:320.00PLN
Towar niedostępny
masz pytania?

Lokalizator alarm GPS/GSM CCTR-809P

Lokalizator GPS/GSM  CCTR-809P wykorzystuje technologię GPS i GSM do ustalenia pozycji tak dokładnej jak jest to możliwe w danych warunkach.

Używanie lokalizatora GPS/GSM nie wymaga abonamentu. Jedyny koszt to utrzymanie karty SIM – około 5 – 10 zł miesięcznie. Do obsługi użytkownik dostaje darmowe konto na naszym serwerze, gdzie przez naszą stronę: www.gps-gsm.pl może konfigurować i śledzić lokalizację urządzenia. Dostępna jest również aplikacja na telefony w systemie IOS lub Android umożliwia obsługę i śledzenie lokalizacji.

Lokalizator posiada również możliwość konfiguracji i śledzenia bez używania żadnej platformy (strona www, aplikacja w telefonie) jedynie przez wysyłane i odbierane komendy SMS. Zaletą tego rozwiązania jest uniezależnienie od dostępu do internetu i komputera.

Lokalizator posiada alarm wstrząsowy – sygnalizuje próbę przestawienia, wtargnięcia osoby do pojazdu lub próbę wciągnięcia pojazdu na lawetę.

Lokalizator posiada unikalną konstrukcję. Lokalizator zasilany jest z wymiennych baterii bardzo dużej pojemności i jest wodoodporny.

Lokalizator posiada własne zasilanie bateryjne i może w zależności od ustawień pracować bez przerwy 3 – 5 lat.

Dzięki własnej baterii lokalizator jest odporny na próby jego dezaktywacji przy odpięciu klem akumulatora.

 

 

Funkcje i właściwości lokalizatora.

 • Małe rozmiary, niezależne źródło zasilania, brak konieczności instalacji, łatwość użytkowania
 • Wymienne baterie CR123A ( są bez trudu dostępne) wystarczają na 3 – 5 lat pracy w zależności od ustawionego trybu pracy.
 • Uwaga ! Baterie CR123A zainstalowane w urządzeniu to nie akumulatorki i nie nadają się do ładowania. Można kupić akumulatorki CR123A, lecz z uwagi długi czas działania urządzenia na baterii nie jest to konieczne.
 • Sterowanie i monitorowanie urządzeniem poprzez SMS/Telefon/stronę www/ Aplikację Ios / Android.
 • Urządzenie może pracować bez żadnej dedykowanej platformy
 • Możliwość ustalenia alarmu opuszczenia monitorowanej strefy
 • Wbudowany czujnik wstrząsu wysyłający alarm w przypadku wykrycia poruszenia się pojazdu.
 • Możliwość zmiany trybu pracy lub raportów poprzez sterowanie SMS
 • Wodoodporność IP67 – może być używane na otwartym powietrzu
 • Ustalanie lokalizacji przy pomocy technologi zarówno GPS jak i GSM
 • Uniwersalny 4 zakresowy GSM moduł.
 • Auto konfigurowanie APN (dostęp do internetu) urządzenia.
 • Powiadomienie o zbliżającym się wyczerpani baterii.
 • Możliwość ustawienia automatycznego uśpienia i wybudzenia urządzenia.
 • Czujnik i alarm odczepienia od powierzchni.
 • Instrukcja w języku polskim

Do końca roku karta SIM gratis.

 

 

 

 

Użytkownik może kontrolować tryby pracy urządzenia, bez logowania się na stronę www, wysyłając zdefiniowanego SMS-a. Wysyłając SMS-a można kontrolować tryb pracy urządzenia, wysłać aktualną pozycję lokalizatora na serwer.

Lokalizator ten sprawdzi się w wielu zastosowaniach jak np. ustalanie pozycji pojazdów, osób, towarów. Dzięki posiadaniu własnego zasilania, lokalizator jest niezależny od zasilania pojazdu i jego montaż nie wymaga ingerencji w układ elektryczny.

Dokładność lokalizacji zależy od warunków w których pracuje urządzenie. W przypadku gdy dostępny jest sygnał GPS dokładność lokalizacji wynosi ok. 10 m. W przypadku gdy sygnał GPS jest nie dostępny (np. pojazd zostanie zamknięty w garażu lub innym miejscu ekranującym dostęp sygnału GPS) lokalizacja zostanie ustalona przy pomocy nadajników GSM (LBS). W zależności od sytuacji dokładność lokalizacji może wynosić 50 – 500 m.

 

 

Użytkownik może sprawdzać historię lokalizacji urządzenia w okresie od 6 – 12 miesięcy, można ustalić alarm w przypadku przekroczenia prędkości lub opuszczenia strzeżonej strefy.

Do ładowania lokalizatora wykorzystuje się napięcie 3 V.

Wymienne baterie CR123A ( są bez trudu dostępne) . Baterie CR123A zainstalowane w urządzeniu to nie akumulatorki i nie nadają się do ładowania. Można kupić akumulatorki CR123A, lecz z uwagi długi czas działania urządzenia na baterii nie jest to konieczne.

 

 

Możesz zainstalować swoją kartę SIM. Karta musi mieć możliwość obsługi SMS, identyfikacji telefonów przychodzących ID, możliwość obsługi danych GPRS, wyłączoną opcję PIN wymaganego przy włączaniu telefonu. Oferta karty SIM musi obsługiwać technologię 2G.

Wymagania te spełnia większość kart SIM do połączeń głosowych . Niektóre karty w ofercie dedykowanej obsługi internetu LTE, 4G mogą nie obsługiwać technologii 2G.

 

Dodawane do lokalizatora karty prepaid SIM, zgodnie z obowiązującym prawem muszą być zarejestrowane przez użytkownika lokalizatora. Jeżeli urządzenie ma być wykorzystywane poza granicami Polski, użytkownik musi uaktywnić sobie na karcie SIM roaming rozmów i danych.

 

 

Urządzenie pracuje w technologii 2G z uwagi na znikomą ilość wysyłanych / pobieranych danych oraz możliwość jak największego odbioru nadajników GSM, które w technologii 2G pokrywają obszar całego kraju i Europy.

W zależności od trybu pracy lokalizator zużywa 10 MB do 30 MB transferu danych na miesiąc.

 

 

 

Alarm o rozładowanego baterii

W przypadku rozładowania akumulatora, lokalizator GPS sygnalizuje te stan 3 lub 4 mignięciem zielonej diody i wysłaniem SMS-a alarmowego na wcześniej zdefiniowany numer telefonu GSM.

Antena GPS i GSM

Antena GPS i GSM jest wbudowana w lokalizator. Nie ma potrzeby stosowania zewnętrznej anteny. W celu zapewnienia dokładnej lokalizacji należy umieścić lokalizator z dala od ekranujących powierzchni ekranujących sygnał GPS lub GSM.

Warunki pracy

Lokalizator GPS może pracować w temperaturach od – 20C do + 60C.

Lokalizator jest wodoodporny, lecz nie wodoszczelny – należy zamontować go tak aby nie był narażony na zanurzenie w wodzie lub innej cieczy.

Lokalizacja za pomocą stacji bazowych GSM ( LBS).

W przypadku gdy lokalizator GPS znajduje się w miejscu, gdzie sygnał GPS jest nie dostępny np. parking podziemny, ekranowane pomieszczenie, wnętrze paki metalowego samochodu ciężarowego, można ustalić położenie lokalizatora na podstawie sygnałów ze stacji nadajników sieci komórkowych GSM. Należy mieć na uwadze, że precyzja ustalania lokalizacji za pomocą nadajników komórkowych GSM zależy od wielu czynników np. zagęszczenia tych stacji na danym terenie. W praktyce osiągalna precyzja lokalizacji przy tym sposobie to w mieście 30 – 50 m, poza miastem, gdy nadajników GSM jest mało ok. 50 – 500 m. W przypadku kradzieży samochodu i ukrycia go np. w garażu, lepsza jest taka dokładność niż żadna.

Alarm wstrząsowy wysyłany SMS-em (bez konieczności strony www lub aplikacji w telefonie).

Lokalizator posiada wbudowany czujnik wstrząsowy. Czujnik wstrząsowy uaktywnia się w przypadku wykrycia kilku wstrząsów następujących po sobie. Wykrycie pojedynczego wstrząsu nie uaktywnia alarmu w celu uniknięcia fałszywych powiadomień. Jeżeli np. samochód będzie przestawiany, wciągany na lawetę lub ktoś dostanie się do środka – wykryte wstrząsy uaktywnią alarm SMS. Lokalizator wyślę alarm wstrząsowy na zaufane telefony wraz z lokalizacją, jednocześnie lokalizator GPS zacznie dzwonić najpierw na telefon zaufany A, następnie telefon B, następnie telefon C. Jeżeli żaden z telefonów zaufanych nie odbierze połączenia, urządzenie przestanie dzwonić, lokalizator będzie wysyłał powiadomienie SMS na każdy telefon zaufany 3 razy w ciągu godziny.

Włączanie i wyłączanie alarmu o przekroczeniu prędkości.

Lokalizator posiada możliwość monitorowania prędkości pojazdu i alarmowania w przypadku jej przekroczenia. Urządzenie sprawdza prędkość co 5 minut. W przypadku przekroczenia ustawionej dozwolonej prędkości urządzenie wysyła SMS-a z alarmem na telefon zaufany A ( tylko A), SMS z alarmem zostanie powtórzony 3 krotnie, jeżeli wciąż będzie aktywny.

Ustawianie alarmu wyjścia monitorowanego pojazdu z zdefiniowanej strefy, obszaru.

Lokalizator posiada możliwość ustawienia alarmu  wyjścia z  monitorowanej strefy.

Ustawianie monitorowanej strefy odbywa się poprzez wysłanie komendy SMS. Po otrzymaniu komendy urządzenie ustala aktualną pozycję pojazdu i zapamiętuje promień w km monitorowanej strefy ustalony w komendzie SMS. Urządzenie sprawdza lokalizację co 5 minut można zmienić czas ustalania pozycji do 1 – 2 dni co zmniejszy zużycie energii.

Alarm ruchu lokalizatora.

Alarm ten monitoruje, czy lokalizator znajduje się w zdefiniowanej strefie o promieniu 500 metrów.

Czujnik odpięcia lokalizatora od powierzchni, do której został zamocowany.

Lokalizator posiada sensor, który czuwa i sprawdza, czy lokalizator nie został odczepiony od miejsca zamocowania. Podniesienie lokalizatora ok 15 mm od powierzchni wyzwala alarm. Alarm wysyłany jest do zdefiniowanych telefonów.

Logowanie na platformę www.

Dla użytkowników naszych systemów monitoringu dodajemy gratis dostęp do serwera www.gps-gsm.pl oraz aplikację na telefon w systemie Android i iOS , gdzie można śledzić lokalizację lokalizatora.

 

 

 

Galeria

Facebook